30

Hakkımızda

Eticaretif , 2006 yılından bugüne hizmet vermekte olan WebArısı firmasının bir alt kuruluşudur. Yıllardır yapılan çalışma ve argenin sonucunda meydana gelen bir proje olma özelliğini taşımaktadır.

Eticaretif , alternatif eticaret yazılımı olmak için sizlere hizmet sunmayı amaçlayan bir kuruluştur. Amacımız sizlere alternatif bir eticaret deneyimi yaşatmak olup , 100% müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışını prensiplerimizin başına yerleştirmiş bulunuyoruz.

Hedef kitlesi olarak diğer yazılım firmalarının aksine , küçük ve orta ölçekli işletmeleri hedef alarak onlarla birlikte ekonomiye bir değer kazandırma amacındayız. Sunduğumuz eticaret yazılımı tamamen kendi bünyemizde geliştirilmiş ve kullanıcıların geri dönüşleri dikkate alınarak geliştirilmeye devam edilmektedir.

Tüm bunlara ek olarak sunduğumuz hizmette asla sürprizlere yer yoktur. Eticaretif sizi asla maddi yada manevi sürprizlerle karşılamaz. Her zaman karşınızda güler yüzlü ve samimiyetinden emin olduğunuz bir müşteri temsilcisi vardır. Hangi işlemin ne zaman , nasıl ve hangi ücretle yapıldığı daha hizmeti almadan belirtildiği gibi , diğer firmalardan ayrışmamızı sağlayan bir diğer özelliğimiz olan, kendi müdahale yetkiniz ile 3. şahıs veya firmalardan da hizmet almayı tercih edebilirsiniz.

Şunu açık yüreklilikle ifade etmeliyiz ki ” Biz olmadan nasıl yaşadığınıza şaşıracaksınız …”