30

Sıkça Sorulan Sorular

Eticaretif hizmetleri hakkında merak ettiklerinizi bu sayfada bulabilirsiniz.
Sitemizde belirtilen tüm fiyatlara KDV Dahildir.
Fiyatlarımız, yazılım ve hosting ve yazılım desteği hizmetlerini içermektedir. Ve tüm bunlara rağmen dünya piyasasının fiyatları ile aynı oranlarda tutmaya özen gösterdiğimiz fiyatlar , ülkemiz fiyatlarının epey bir altında görünebilir. Ancak burada sorulması gereken soru neden diğerleri daha pahalı olmalıdır.
Yazılım, barındırma hizmeti ve teknik desteğin bir arada olduğu bir çözümdür yani bir eticaret sitesi için ihtiyaç duyduğunuz herşey bir arada ve herşey dahildir.
Deneme sürümünden normal sürüme geçebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken satis@eticaretif.com adresimize bir email atmak yada 444 59 47 no'lu telefondan bizi aramak olacaktır.
Sunduğumuz hizmet online ortamda teslim edilen bir hizmet olması sebebiyle iadesi mümkün olmamaktadır. Ancak 14 gün boyunca yazılımı test ederek karar vermenizi sağlayacak bir sistemimiz var.
Teknik destek hizmetimiz için esas olan talep sistemimizdir. Sözlü olarak yapılan talepler malesef bizim için geçerli değildir bu yüzden eğer herhangi bir değişiklik yada modifikasyon talep ediyorsunuz mutlaka bir talep oluşturmalısınız. Ne varki bazı konularda, ürün ekleme vb, size telefon üzerinden yardımcı olabilir işlerin nasıl yürüdüğünü anlatabiliriz. Bunun için tek istisna elmas paketimizdir bu paket için malesef telefon desteği bulunmamaktadır.
Fiyatlarımız sabit olup, ilk sefer indirimleri yenilemelere dahil değildir. Sunulan indirimler sadece bir sefere mahsustur.
Dilediğiniz kadar ürün ek özelliği tanımlayabilir, bunları kategorize edebilir, dilediğiniz ürün gamında görünmesini sağlayabilir ve her ek özellik için ayrı resimler tanımlayabilirsiniz.
Kategori oluşturma ve alt kategori oluşturmada herhangi bir alt limit yoktur.
Yaptığınız tüm satışlar , günlük, haftalık , aylık ve yıllık olmak üzere raporları takip edebileceğiniz bir panelden sunulur.
Stoklarınızı dilerseniz gerçek stoklar ile ayarlayabilir ve tükenmekte olan ürünleriniz için stok uyarıları alabilirsiniz. Dilerseniz de stoklarınız için otomatik stok özelliğini aktive ederek stok bittikçe otomatik olarak tekrar stok atanmasını sağlayabilirsiniz.
Her 5000 (beş bin) ek ürün hakkı için yıllık $24.95 ödeme yapabilir veya bir üst pakete geçebilirsiniz.
Dilediğiniz zaman dilediğiniz pakete sadece kalan gün sayısının farkını ödeyerek geçebilirsiniz.
Business to Business sistemi mevcut bir hizmet sunmamak artık düşünülemez. Şuanda yazılımımızda b2b için tüm gereksinimler mevcuttur ve kullanabilirsiniz.
Herhangi bir alt limit olmaksızın alt bayiler oluşturabilir bunlara indirim oranları tanımlayabilir ve bayilerinizi gruplandırabilirsiniz.
Kullanıcıları sadakatlerine bağlı olarak gruplara atayabilir ve bu gruplara iskonto oranları tanımlayabilirsiniz. Bu sayede kullanıcılarınız değerli olduklarını hissederler.
Facebook sayfanızı ziyaret eden kullanıcıların aynı zamanda sayfanızdan ayrılmadan alışveriş yapabilmelerini sağlayan bir arayüzdür.
Ürünlerinizi herhangi bir ek ayara gerek kalmadan Google Merchant Center üzerinde hemde herhangi yayınlayabilirisiniz. Üstelik bu özellik tüm paketlerimizde ücretsizdir.
En popüler ürünkarşılaştırma siteleri yazılım ile beraber gelmekte, ancak özel geliştirme talepleriniz dikkate alınarak yenileri de eklenebilmektedir.
Yazılım ile standart olarak sunmadığımız uygulamaları uygulama mağazamızda beğeninize sunmaktayız. Dilerseniz ücretli yada ücretsiz sunduğumuz uygulamalardan istifade edebilir ve mağazanızı zenginleştirebilirsiniz.
Sizler için hazırladığımız ve onlarca temanın bulunduğu mağazamızdan ücretsiz temalarımızı yada premium temalarımızı inceleyerek hoşunuza gideni siteniz için satın alarak kurabilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz.
FTP erişimini sağlıyoruz, bu sayede dosyalarınıza erişebiliyorsunuz ancak dosyalar üzerinde yapacağınız değişiklikler konusunda herhangi bir sorumluluk almıyoruz ve hizmetinize ait dosyalar hiçbir şekilde harici olarak yedeklenmiyor. Dolayısıyla kullanırken dikkatli olmanız gereken bir hizmettir.
Çok detaylı bir API hizmeti sunmaktayız ayrıca Webhook özelliğimiz sayesinde de dilediğiniz gibi dilediğiniz entegrasyonu yapabilir yada yaptırabilirsiniz.
Kendi css kodlarınızı ve jquery kodlarınızı kullanabilmeniz için sizlere bir panel sunuyoruz buraya kendi bilgilerinizi yazarak sitenizi düzenleyebilir yada tasarım entegre edebilirsiniz. Sistemimizin kolay kullanımı konusunda epey şaşıracağınızı garanti edebiliriz.
Sistemimiz her türlü geliştirmeye açıktır dilediğiniz geliştirmeleri dökümanlarımızı inceleyerek yapabilirsiniz.
Ek hizmetler dahil tüm hizmet fiyatlarımıza şu alandan erişebilirsiniz: Fiyat Listesi
SSL sertifikasını , 1 websitesi için kullanmak amacıyla $ 30 / Yıl fiyat ile satın alabilirsiniz.
Evet WildCard ssl kullanabilirsiniz bunun bedeli 1 yıl için $ 150 dolar olarak belirlenmiştir.
Uygulama mağazamızda yer alan ilgili uygulamayı satın alarak XML entegrasyonu özelliğini mağazanıza kazandırabilirsiniz. Her ne kadar ürün ekleme ve fiyat güncelleme işlemlerinde işlerinizi hafifletse de , arama motoru optimizasyonu konusunda epey dikkatli olmanızı gerektirecek bir eklentidir.
Nestpay alt yapısı kullanan bankaların tamamına (Garanti ve Yapıkredi haricindeki bankalar) hali hazırda ortak ödeme özelliğine sahip sanal pos hizmetini ücretsiz olarak sağlıyoruz.
Yenileme yapmamanız durumunda 14 gün içerisinde hizmetiniz sunucularımızdan tamamen kaldırılır ve herhangi bir hak talep edemezsiniz.
Merak etmeyin, ürün sınırını aşmanıza ve böylece sürpriz faturalarla karşılaşmanıza izin vermiyoruz. Ürün sınırları kesindir ve aşamazsınız.

Hala aradığınız sorunu bulamadınız mı ?

BİZE ULAŞIN