Blog

Ana SayfaBlog

Eticaret Sektöründe Araç Kiralama

Eticaret Sektöründe Araç Kiralama

Eticarette Araç Kiralama Dönemi

İnternetten ticaret olarak geçen ''eticaret'' kavramı sadece internetten ürün satmak mıdır? Bir elbise, yeni bir telefonu internet üzerinden almak yada satmak mı? sadece eticaret kelimesini tanımlar?

Bizce hayır tabi ki. İnternet üzerinden ''araç kiralama'' hizmetleri veren bir internet tabanlı proje de internetten bir alış veriş, yani ticaret sağladığı için ''araç kiralamak'' eticaret kavramı içerisinde yer alır.

eCarRent firması da internetten araç kiralama sektöründe hizmet veren kurumsal yapıda , geniş araç filosuna sahip bir araç kiralama platformudur. Özellikle merkezinin bulunduğu ''sakarya araç kiralama'' denince akla ilk gelen rent a car firması eCarRent araç kiralama firmasıdır. 

 

 

 

Sektörde Fark Yaratırsan İlerdesin Demektir

Eğer ticaret yapıyorsanız, sektörünüzde bulunan ve sizinle aynı işi yapan firmalar, bunlara sektörel rakipler diyoruz, bu sektörel rakiplerinizde farklı bir ürün yada yöntem geliştirerek farkındalık yaratabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. eCarRent firması da ''sakarya rent a car'' hizmetlerini verirken bir farklılık getirerek kiralayacağınız aracı adresinize teslim getiriyorlar.

İstanbul Havaalanı Kiralık Araç

Sabiha Gökçen Havaalanı Kiralık Araç

Kocaeli Kiralık Araç

Sakarya Kiralık Araç

Düzce Kiralık Araç

Teslimat ofisleri bulunan eCarRent, filosunda yetkili servis bakımlı araçları kiralama yaparken, kurumsal şartlarda hizmet vermektedir. Araç kiralama sürecinizde karşılaşacağınız herhangi bir aksilik durumunda kiraladığınız aracın terine ikame araç vererek araç kiralama deneyiminizi mükemmel bir şekilde sürdürmenizi sağlar.

Full kaskolu araç kiralama hizmetleri ile yaşanacak maddi hasarlı bir kaza sonucunda, ikame aracı bulunduğunuz yere teslim eder, diğer kazalı aracın tüm süreçlerini eCarRent firması takip eder ve sonuçlandırır.

 

 

İnternet sitesi üzerinde bulunan araçlarım menüsü üzerinden kiralamak istediğiniz aracı seçebilir, isterseniz online rezervasyon formu üzerinden kiralamak istediğiniz aracı hemen kiralayabilirsiniz.

Sakarya araç kiralama firmaları arasında ‘’en güvenilir araç kiralama’’ firması iddiasıyla araba kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerine 7/24 hizmet veren aCarRent rent a car firması araçlarını hijyenik ortamlarda dezenfekte ettikten sonra yeni müşterilerinin araba kiralama deneyimine sunmaktadır.

 

Renault, Volkswagen, Chery, Skoda, Fiat, Mercedes marka araçları en uygun fiyatlar ile kirayabilirsiniz. Ekonomik araç kiralamak isteyenler, ekonomik sınıf araçlarımızı kiralarken, orta sekment ve üst sekment ‘lüks araç kiralama’ hizmetlerini tüm müşteri portföyüne sunmaktadır.

Renault Clio ve Symbol marka araçlarda her ayın belli günleri kampanyalar yapan firmanın araç kiralama kampanyalarını takip etmek için www.instagram.com üzerinden ‘’ecarrent.com.tr’’ hesabını takip ederek yararlanabilirsiniz.

 

 

Hemen Ücretsiz Deneyin!

E-Ticaret sitenizi kurun, 15 gün ücretsiz deneyin.

Ücretsiz Deneyin Bize Ulaşın