Blog

Ana SayfaBlog

Eticaret ve Pazaryerleri Entegrasyonu

Eticaret ve Pazaryerleri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonları Nasıl Yapılır?

Eticaret sitenizde satışını yaptığınız ürünleri online-pazaryeri olarak adlandırılan n11, gittigidiyor, epttavm, trendyol, hepsiburada gibi online alış veriş sitelerinde de satmak istiyorsunuz ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız eğer size yardımcı olmaya çalışalım.

Satışını gerçekleştirdiğimiz eticaret paketleri özellikleri arasında ''pazaryeri entegrasyonları'' özelliği bulunmaktadır , öncelikle bunu belirtmiş olalım. Yani eticaretpaketleri.com sitemizden alacağınız herhangi bir e-ticaret sitesi yazılımı ile online alış veriş sitenizde bulunan tüm ürünleri tek bir tuş ile diğer pazaryeri sitelerinde yayınlayabilirsiniz.

Eticaret Paketleri arasında bulunan herhangi bir e-ticaret paketini aldığınızda pazaryeri entegrasyonu istediğinizi bize belirtmeniz yeterlidir. Kolay kullanışlı eticaret sitesi paneli yönetimi ile , muhasebe yada kullandığınız farklı bir stok takibi programı vasıtasıyla internet sitenize ürün adetleri, özellikleri ve fiyatlarıyla eklediğiniz ürünleri , yine eticaret paketinizin yönetim panelinde bulunan tek bir tuş ile diğer internet sitelerinde de yayınlaybilirsiniz. Böylelikle zaman harcamadan kısa bir süre zarfında stoklarınızda bulunan ürünlerinizi online satış yöntemi ile kolayca satabilirsiniz.

Pazaryeri entegrasyonu kolaylığının olmadığını düşündüğünüzde, 10 binlerce ürünü tek tek pazaryerlerine giriş yaptığınızı hayal bile edemiyoruz. 

Eticaret sitelerinde pazaryerleri entegrasyonu desteği için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Pazaryeri entegrasyonu nasıl yapılır?

Pazaryeri entegrasyonları için ne gereklidir?

Pazaryeri entegrasyonu yapılırken dikkat edilecek hususlar.

Pazaryeri entegrasyonu yapan firmalar

Hemen Ücretsiz Deneyin!

E-Ticaret sitenizi kurun, 15 gün ücretsiz deneyin.

Ücretsiz Deneyin Bize Ulaşın